BAUER International Group GmbH
Feel the energy of life!
Tel. (85) 215 2052

Kelionė į Kretos salą – netikėta dovana

Jau netrukus 10 laimingų žmonių išskris į saulėtąją Kretos salą. Penkios poros, 2016 metais dalyvavusios UAB „BAUER INT“ gaminio – masažinio krėslo – pristatymuose, jau netrukus mėgausis poilsiu ir saule Kretos saloje. Kalbintos poros džiaugėsi artėjančia kelione ir sakė, kad nesitikėjo tokios dovanos – pilnai apmokėtos kelionės 4* viešbutyje. O šią kelionę jiems padėjo laimėti apsilankymas „Bauer“ renginyje ir dalyvavimas  surengtame žaidime „Laimingasis „Bauer“ penketukas“.

Žaidime dalyvavo apie 7 tūkstančiai  žmonių iš įvairiausių Lietuvos regionų. Visi jie lankėsi „Bauer“ gaminių pristatymuose, bet nebūtinai ką nors pirko.

Bauer kompanija jau 11 metų organizuoja keliones,kurioms klientai gauna ypatingas nuolaidas.

Kelionę į Kretą laimėję Daiva ir Rimantas Muleronkai iš Rokiškio negalėjo atsidžiaugti savo sėkme. Kai skambinome Rimantui, jis taisė stogą. Sužinojęs, kad laimėjo kelionę, vos nenukrito nuo kopėčių. O juk Rimantas nė karto nėra buvęs ne tik jokioje kelionėje, bet net  ir oro uoste. Ne kartą sau norėjęs pasidovanoti ekskursiją po Vilniaus oro uostą, dabar ir lėktuvu skris, ir Kretos salą aplankys . Pora minėjo, kad tai - geriausia dovana jų 30- ties metų jubiliejaus proga. Tokios progos nepraleisim,- antrino Rimanto žmona Daiva.

Sandra ir Remigijus Atlaviniai iš Biržų ilgai netikėjo savo sėkme. Net atvykę į Vilnių galvojo, kad tai negali būti tiesa. Taip nebūna, - tikino jie. Gavę skambutį abu susėdo ir pasitarė. Važiuosime į Vilnių ir tik tada, kai dovanotą kelialapį  pamatysime savo akimis , patikėsime, – nusprendė jie, nors dukra pasižiūrėjo internete ir patikino, kad jų pavardės yra laimėtojų sąraše. O p.Sandra net darbe niekam nepasigyrė ir atostogų nepaprašė. Tik atvykę į Vilnių ir pamatę susirinkusius visus laimėtojus patikėjo savo sėkme. Esame labai patenkinti ir naujausiu savo pirkiniu – „Bauer“ krėslu, sakė p. Sandra. Vyras nuolat juo naudojasi, nes dirba statybose ir jam dažnai skauda nugarą. Tad pasimasažavęs ir geriau jaučiasi , ir pas gydytojus nereikia eiti. Dukra dažnai grįžta iš Norvegijos ir taip pat  naudojasi krėslu. Ir bendrai esame patenkinti jūsų gaminiais,- pritaria jai ir vyras Remigijus.

Vilmantė Ivoškevičienė prisipažino, kad gavus skambutį ją ištiko lengvas šokas. Planuoja vykti su vyru Raimundu į kelionę ir abu jos jau laukia . Noriu pridurti ,sakė p. Vilmantė, kad mane nustebino malonus firmos dėmesys klientams. Turime praktiškai visus BAUER gaminius. Esame klientai nuo 1997 metų - tada įsigijome BAUER MAXI puodų komplektą.  Džiaugiamės kokybiškais gaminiais ir naudojamės jais ilgą laiką. O Šiaulių atstovybėje dirba nuostabūs žmonės, kurie rūpinasi klientais ir visada pasiūlo problemos sprendimo būdą.

P. Laima Jurkienė su vyru Alvydu daug buvo girdėję apie BAUER organizuojamas keliones, bet patiems keliauti neteko. Kai darbe pasigyrė, kad laimėjo pilnai apmokėtą kelionę į Kretą, niekas nepatikėjo. Bet visi keturi vaikai palaikė ir skatino tėvus vykti į kelionę bei pasidžiaugti saulėta sala. P. Laima pasigyrė, kad turi visus BAUER produktus ir yra labai patenkinta. Esu nuolatinė jūsų klientė ir labai džiaugiuosi jūsų gaminiais,- sakė p. Laima,- net išsigydžiau artritą, kaip profilaktikos priemone naudodamasi jūsų saunariumu. Laimėjusi kelionę net neabejojau - iš karto paskambinau į firmą ir pasakiau, kad skrisiu.

Kreta yra labiausiai saulės lepinama Graikijos sala su dangaus žydrumo jūra. Švelnus Viduržemio jūros klimatas ir 300 dienų per metus šviečianti saulė - gerų atostogų garantas.Visą kelionės laiką žaidimo laimėtojus globos „Bauer“ atstovai.

 

UAB „Bauer Tour“ šių metų balandžio bei gegužės mėn. organizuoja poilsines pažintines keliones į  Maltą bei Kretos  salą .

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto. Vietų skaičius ribotas.

Kreiptis el paštu: ausra@bauer.lt arba tel. 8- 656 86 327.

Noriu susisiekti

Tel.Noriu susisiekti