BAUER International Group GmbH
Feel the energy of life!
Tel. (85) 215 2052

 

Kalabrija yra piečiausioje Italijos dalyje – tai “Italijos bato” galiukas. Kalabrija skalaujama krištolinio mėlynumo Jonijos ir Tirėnų jūrų. Ją nuo Sicilijos skiria Mesinos sąsiauris. Kalabriją unikalia vieta paverčia šiltas klimatas,  laukinė ir paslaptinga gamta bei uolėti krantai besimainantys su smėlėtais paplūdimiais. Tai įspūdingas regionas, kuriame atrasite nedidelius stilingus miestelius, viliojančius pajusti itališko gyvenimo skonį. Kalabrijoje galite lankytis bet kuriuo metų laiku, nes  oro sąlygos yra itin palankios poilsiui. Gamtos mylėtojai savo sielas lepins neaprėpiamais žalumos plotais, kriokliais, kvapą gniaužiančiais kalnų masyvais bei išskirtinio mėlio ežerais. O dėl kultūrinio ir istorinio palikimo pametę galvas turistai, Kalabrijoje galės patenkinti savo smalsumą aplankydami daugybę bažnyčių, vienuolynų, pilių, rūmų ir dar daug kitų objektų, menančių tūkstančių metų senumo istoriją. Autentiškas vietinis maistas ir išskirtinio grožio miesteliai nepaliks abejingų.

 Pietų Italijoje esantis Kalabrijos regionas nėra taip gerai žinomas daugeliui kaip kitos šalies dalys. Mažai civilizacijos paliestos vietos, o gal ir paliestos, tačiau labai seniai ir, rodos, kažkiek net primirštos. Todėl kai kurios Kalabrijos sritys atrodo tarsi negyvenamos, apleistos ir net šiek tiek vaiduokliškos. Tačiau regionas gali didžiuotis ir jaukiais miesteliais, natūralaus grožio paplūdimiais bei aitria saule, kuri savo spinduliais. Tikriausiai tuo ir žavi, kad, palyginti su kaimyniniais regionais, į Kalabriją turizmas dar tik sparčiai skinasi kelią, todėl yra galimybė suspėti aplankyti dar nesugriautą, tikrą, realų, išlaikiusį savo savitumą kraštą. Tai nėra dievų užmiršta žemė, bet nerasite ištisai palei jūrą, kiek akys užmato, einančios virtinės prabangių viešbučių. Ši vieta atgaiva keliautojams, pavargusiems nuo miesto triukšmo ir pasiilgusiems tikros, nenuniokotos gamtos.

Kalabrija yra tokia vieta, kurioje neįmanomi kompromisiniai apibūdinimai „patiko“, „neblogai“, „normaliai“. Kalabrija yra „arba – arba“ regionas. Arba norisi pamiršti, arba negali be jos gyventi

   Kaip rojuje. Kalabrija turi viską, ko galėtų pageidauti pats išrankiausias keliautojas. Turi dvi jūras – Tirėnų ir Jonijos, bendras pakrantės ilgis – beveik 800 kilometrų. Turi žavingai banguojančias kalvas su alyvmedžių giraitėmis ir vynuogynais (50 proc. teritorijos). Turi įspūdingas Apeninų viršukalnes (aukščiausia – Monte Serra 2267 m), turi jaukių lygumų.

Dienos Italijos pietuose beveik visada saulėtos. Vasarą termometro stulpeliai pakyla iki maždaug 32 laipsnių, rugpjūtį gali šoktelėti dar aukščiau. Žiemą laikosi 8–15 laipsnių šiluma, tik kalnuose vėsiau, apie 0. Vanduo vasarą įšyla iki 26–28 laipsnių ir atvėsta pamažu, net spalį čia dar galima mėgautis maudynėmis maloniame 24 laipsnių vandenyje. Ruduo šiltas ir saulėtas. Nors lietaus tikimybė rudenį kiek didesnė nei vasarą, oras sušyla iki 22–28 laipsnių. Pavasarį maloni šiluma į šį kraštą ateina gegužę ir termometro stulpeliai perkopia 20 laipsnių, o jūros vandens temperatūra pakyla iki 20 laipsnių.

 


 

 

Noriu susisiekti

Tel.Noriu susisiekti