BAUER International Group GmbH
Feel the energy of life!
Tel. (85) 215 2052

Ispanija laukia Jūsų!!!

 

KOSTA BRAVA pakrantės regionas Katalonijoje, Ispanijoje yra Žironos provincijos sudedamoji dalis, apimanti daug mažų, svetingų miestelių, kaip Lloret de Mar, Tossa de Mar, L‘Escala ir daugelį kitų. Visi jie yra puikiai pritaikyti turistams, nes turizmas – vienas geriausiai išplėtotų Kosta Bravos regiono verslų.

 

Šis regionas neabejotinai vienas įspūdingiausių Katalonijoje, pasižymintis nuostabiais paplūdimiais, gausybė istorinių ir kultūrinių objektų. Kosta Bravoje pasijusite kaip rojuje.  
Vienas garsiausių visų laikų Ispanų tapytojas Salvadoras Dali gimė antrajame pagal dydį Žironos provincijos mieste Figueres, kuriame šiandien stovi jo paties suprojektuotas teatras ir muziejus - laikomas vienu svarbiausių bei labiausiai lankytinų muziejų visoje Katalonijoje.

 

Bene labiausiai lankomas kalnas – Montserrat ant kurio viršaus stūkso fantastiško grožio vienuolynas. Kalnas išsiskiria tuo, kad stiebiasi aukštyn vertikaliai. Atrodo, kad lipant galima pasiekti dangų. Kalno viršūnėje yra minėtas nuostabus vienuolynas į kurį keliauja ne tik piligrimai, tačiau ir savęs ieškantys žmonės. Vienuolyne stovi išskirtinė juodos spalvos Madonos skulptūra, kuri yra apipinta legendomis. Sakoma, kad ji išpildo norus.
 

 

 

Noriu susisiekti

Tel.Noriu susisiekti